Witam Państwa na stronie mojej firmy Step in Warsaw, w ramach której świadczę usługi przewodnika po Warszawie i promuję Polskę (ludzie, miejsca, kultura, historia, wydarzenia i produkty).
Szczególnie lubię prezentować ślady Polski i Polaków na świecie. Nie wszyscy wiedzą, że Fryderyk Chopin i Maria Skłodowska-Curie pochodzili z Polski…

Step in Warsaw jest rezultatem mojego techniczno-ekonomicznego wykształcenia, międzynarodowego doświadczenia biznesowego oraz zainteresowania naukami humanistycznymi i miłością do Polski.

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej (kierunek Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Zarządzanie Produkcją), Fachhochschule Kiel w Niemczech (kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem) i Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw). Mam 8 lat doświadczenia w pracy przy międzynarodowych projektach sprzedażowo-logistycznych i projektach SAP.

W latach 2012-2013 ukończyłam kursy turystyczne w PTTK (Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze) i zdałam egzaminy państwowe na przewodnika po Warszawie i pilota wycieczek. Od tego czasu pracuję także w branży turystycznej. Cały czas pogłębiam wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje przez udział w kursach, szkoleniach i wyjazdach studyjnych.

Mam doświadczenie w pracy z grupami i klientami indywidualnymi, w różnym wieku, z Polski i z innych krajów: Australia, Austria, Birma, Bośnia i Hercegowina, Chiny, Cypr, Czechy, Dania, Egipt, Filipiny, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Iran, Izrael, Kanada, Kazachstan, Korea Południowa, Niemcy, Norwegia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, USA, Wielka Brytania.

Pracuję w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą, przejrzenia
referencji, galerii zdjęć, bloga oraz stron w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter i Youtube.
Poniżej załączam scany uprawnień turystycznych i zaświadczeń o uczestnictwie w szkoleniach.

Do zobaczenia w Warszawie!

Aleksandra Pobudejska – Step in Warsaw