Witam Państwa na stronie mojej firmy Step in Warsaw, w ramach której świadczę usługi przewodnika po Warszawie i promuję Polskę (ludzie, miejsca, kultura, historia, wydarzenia i produkty).
Szczególnie lubię prezentować ślady Polski i Polaków na świecie. Nie wszyscy wiedzą, że Fryderyk Chopin i Maria Skłodowska-Curie pochodzili z Polski…

Step in Warsaw jest rezultatem mojego techniczno-ekonomicznego wykształcenia, międzynarodowego doświadczenia biznesowego oraz zainteresowania naukami humanistycznymi i miłością do Polski.

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej (kierunek Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Zarządzanie Produkcją), Fachhochschule Kiel w Niemczech (kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem) i Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw). Mam 8 lat doświadczenia w pracy przy międzynarodowych projektach sprzedażowo-logistycznych i projektach SAP.

W latach 2012-2013 ukończyłam kursy turystyczne w PTTK (Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze) i zdałam egzaminy państwowe na przewodnika po Warszawie i pilota wycieczek. Od tego czasu pracuję także w branży turystycznej. Cały czas pogłębiam wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje przez udział w kursach, szkoleniach i wyjazdach studyjnych.

Mam doświadczenie w pracy z grupami i klientami indywidualnymi, w różnym wieku, z 🇵🇱Polski i z innych krajów: 🇦🇺Australia, 🇦🇹Austria, 🇲🇲Birma, 🇧🇦Bośnia i Hercegowina, 🇨🇳Chiny, 🇨🇾Cypr, 🇨🇿Czechy, 🇩🇰Dania, 🇪🇬Egipt, 🇵🇭Filipiny, 🇫🇮Finlandia, 🇫🇷Francja, 🇪🇸Hiszpania, 🇳🇱Holandia, 🇮🇱Izrael, 🇨🇦Kanada, 🇰🇿Kazachstan, 🇰🇷Korea Południowa, 🇩🇪Niemcy, 🇳🇴Norwegia, 🇿🇦Republika Południowej Afryki, 🇷🇺Rosja, 🇷🇸Serbia, 🇨🇭Szwajcaria, 🇸🇪Szwecja, 🇹🇷Turcja, 🇺🇦Ukraina, 🇺🇸USA, 🇬🇧Wielka Brytania.

Pracuję w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą, przejrzenia
referencji, galerii zdjęć, bloga oraz stron w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter i Youtube.
Poniżej załączam scany uprawnień turystycznych i zaświadczeń o uczestnictwie w szkoleniach.

Do zobaczenia w Warszawie!

Aleksandra Pobudejska – Step in Warsaw

Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Uprawnienia przewodnika miejskiego po Warszawie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Uprawnienia przewodnika miejskiego po Warszawie.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Uprawnienia pilota wycieczek.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Uprawnienia pilota wycieczek.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Uprawnienia przewodnika po Zamku Królewskim w Warszawie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Uprawnienia przewodnika po Zamku Królewskim w Warszawie.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Muzeum Narodowym w Warszawie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Muzeum Narodowym w Warszawie.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu poświęconemu potrzebom i możliwościom turystów z niepełnosprawnością sensoryczną.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu poświęconemu potrzebom i możliwościom turystów z niepełnosprawnością sensoryczną.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Muzeum Katyńskim w Warszawie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w szkoleniu z oprowadzania po Muzeum Katyńskim w Warszawie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w wizycie studyjnej po powiecie raciborskim.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świadectwo uczestnictwa w wizycie studyjnej po powiecie raciborskim.