Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic (tych Racławic od Kościuszki) z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Ja: „Czy ksiądz planuje jakąś przerwę na obiad w trakcie wycieczki”?

Ksiądz proboszcz: „Obiad mamy. Przywieźliśmy bigos. Zapraszamy panią przewodnik. Zjemy na parkingu przy autokarze. Może świeże jaja z mojego gospodarstwa”?

Ja: „Bardzo chętnie. W Warszawie świeże wiejskie jaja są na wagę złota”.:)

Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Racławice na mapie Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Racławice na mapie Polski.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Podział jedzenia.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Podział jedzenia.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jemy bigos z księdzem proboszczem.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jemy bigos z księdzem proboszczem.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Świeże jaja ekologiczne w mojej torbie.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Świeże jaja ekologiczne w mojej torbie.:) Warszawa, maj 2018.
Kategorie: ZWIEDZANIE

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *