Pracownia Cukiernicza rodziny Zagoździńskich na Woli, ulica Górczewska 15 i Różany Skwer Pysznych Pączków. Dla mnie (i nie tylko dla mnie, co widać na zdjęciach) najlepsze pączki w Warszawie. Ten sam smak od 1925 roku. Według relacji właścicieli sam marszałek Piłsudski posyłał po te pączki swojego adiutanta. Spożycie tych pączków to właściwie obowiązek patriotyczny. Polecam!

Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Bardzo długa kolejka w Tłusty Czwartek do najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni "Zagoździński". Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Bardzo długa kolejka w Tłusty Czwartek do najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni „Zagoździński”. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pączkowa impreza w Tłusty Czwartek dzięki najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni "Zagoździński". Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pączkowa impreza w Tłusty Czwartek dzięki najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni „Zagoździński”. Warszawa, luty 2018.
Kategorie: MIEJSCA

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *