Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Słoneczna Niedziela Palmowa w Warszawie, 05.04.2020. Kto też ma palemkę wielkanocną?
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Słoneczna Niedziela Palmowa w Warszawie, 05.04.2020. Kto też ma palemkę wielkanocną?
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Podziękowania dla Świętego Walentego za piękną pogodę nad Bałtykiem.:) Widok na molo w Sopocie i łabędzie, 14.02.2020.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Podziękowania dla Świętego Walentego za piękną pogodę nad Bałtykiem.:) Widok na molo w Sopocie i łabędzie, 14.02.2020.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Inspirujące spotkanie w kawiarni Agere Contra (polecam to miejsce) z reżyserem Michałem Kondratem, rozmowa o jego najnowszym filmie „Miłość i Miłosierdzie” i nie tylko. Warszawa, 06.02.2020.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Inspirujące spotkanie w kawiarni Agere Contra (polecam to miejsce) z reżyserem Michałem Kondratem, rozmowa o jego najnowszym filmie „Miłość i Miłosierdzie” i nie tylko. Warszawa, 06.02.2020.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja stacja metra już prawie gotowa! Nie mogę się doczekać! Na stacji będzie mini muzeum historyczne: galeria z kośćmi prehistorycznego trąbowca znalezionymi w tym miejscu w czasie budowy metra 2 lata temu.:) Warszawa, styczeń 2020.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja stacja metra już prawie gotowa! Nie mogę się doczekać! Na stacji będzie mini muzeum historyczne: galeria z kośćmi prehistorycznego trąbowca znalezionymi w tym miejscu w czasie budowy metra 2 lata temu.:) Warszawa, styczeń 2020.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Zamek Królewski w Warszawie, Wieża Wielka (Turris Magna) - najstarsza część Zamku (XIV w.). Zapraszam na oprowadzanie po Zamku Królewskim: https://www.facebook.com/events/195584421617280/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Zamek Królewski w Warszawie, Wieża Wielka (Turris Magna) – najstarsza część Zamku (XIV w.). Zapraszam na oprowadzanie po Zamku Królewskim: https://www.facebook.com/events/195584421617280/.

BOŻE NARODZENIE 2019
Życzę wszystkim moim Turystom, Przyjaciołom i Znajomym
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!

Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Świąteczny widok na kościół św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Warszawa, grudzień 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świąteczny widok na kościół św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Warszawa, grudzień 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pensylwania na mapie Ameryki Północnej.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pensylwania na mapie Ameryki Północnej.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Krótka przerwa w zwiedzaniu na kawę i przekąskę z produktami marki Heinz w hotelu Raffles Europejski Warsaw. Moi turyści przyjechali do Warszawy z USA, z Pensylwanii. Firma Heinz też została założona w Pensylwanii, w mieście Pittsburgh. Warszawa, 13.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Krótka przerwa w zwiedzaniu na kawę i przekąskę z produktami marki Heinz w hotelu Raffles Europejski Warsaw. Moi turyści przyjechali do Warszawy z USA, z Pensylwanii. Firma Heinz też została założona w Pensylwanii, w mieście Pittsburgh. Warszawa, 13.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. Z Ruth i soferem. Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. Z Ruth i soferem. Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. "Piórnik" sofera. Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. „Piórnik” sofera. Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. Zwój Tory, "sukienka" i "drążek". Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. Zwój Tory, „sukienka” i „drążek”. Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. Sofer przy szafie ołtarzowej (Aron ha-kodesz). Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Niespodziewane spotkanie z soferem z Izraela (człowiek, który przepisuje i naprawia Torę) w Synagodze Nożyków. Moja turystka także przyjechała z Izraela. Sofer przy szafie ołtarzowej (Aron ha-kodesz). Warszawa, 03.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Bełchatów włączył się w akcję Polska pod Krzyżem (w święto Podwyższenia Krzyża Pańskiego) pięknym koncertem pieśni Maryjnych wykonanym przez Zespół muzyczny "Syjon" w sali Giganty Mocy. Szkoda, że nie byłam od początku... Zapraszam Was do Warszawy! Bełchatów, 14.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Bełchatów włączył się w akcję Polska pod Krzyżem (w święto Podwyższenia Krzyża Pańskiego) pięknym koncertem pieśni Maryjnych wykonanym przez Zespół muzyczny „Syjon” w sali Giganty Mocy. Szkoda, że nie byłam od początku… Zapraszam Was do Warszawy! Bełchatów, 14.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Ałmaty na mapie Azji.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Ałmaty na mapie Azji.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi bardzo mili turyści biznesowi (Toyota Financial Services) z Kazachstanu, z Ałmaty, też największego miasta w kraju z liczbą mieszkańców mniej więcej taką jak w Warszawie i też jedyne miasto z linią metra. Zawsze można znaleźć coś, co łączy z innymi ludźmi:). Na Rynku Starego Miasta z pomnikiem Syrenki w tle. Warszawa, 04.09.2019. Warszawa, 04.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi bardzo mili turyści biznesowi (Toyota Financial Services) z Kazachstanu, z Ałmaty, też największego miasta w kraju z liczbą mieszkańców mniej więcej taką jak w Warszawie i też jedyne miasto z linią metra. Zawsze można znaleźć coś, co łączy z innymi ludźmi:). Na Rynku Starego Miasta z pomnikiem Syrenki w tle. Warszawa, 04.09.2019. Warszawa, 04.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi bardzo mili turyści biznesowi (Toyota Financial Services) z Kazachstanu, z Ałmaty, też największego miasta w kraju z liczbą mieszkańców mniej więcej taką jak w Warszawie i też jedyne miasto z linią metra. Zawsze można znaleźć coś, co łączy z innymi ludźmi:). Na Krakowskim Przedmieściu z Pałacem Prezydenckim w tle. Warszawa, 04.09.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi bardzo mili turyści biznesowi (Toyota Financial Services) z Kazachstanu, z Ałmaty, też największego miasta w kraju z liczbą mieszkańców mniej więcej taką jak w Warszawie i też jedyne miasto z linią metra. Zawsze można znaleźć coś, co łączy z innymi ludźmi:). Na Krakowskim Przedmieściu z Pałacem Prezydenckim w tle. Warszawa, 04.09.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Hamburg na mapie Europy.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Hamburg na mapie Europy.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Słodkie podziękowanie od grupy z Niemiec, z Hamburga po wycieczce: "Śladami komunistycznej Warszawy". Dziękuję bardzo i do zobaczenia następnym razem! Żelki w kształcie kościoła św. Michała w Hamburgu:). Warszawa, 23.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Słodkie podziękowanie od grupy z Niemiec, z Hamburga po wycieczce: „Śladami komunistycznej Warszawy”. Dziękuję bardzo i do zobaczenia następnym razem! Żelki w kształcie kościoła św. Michała w Hamburgu:). Warszawa, 23.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Słodkie podziękowanie od grupy z Niemiec, z Hamburga po wycieczce: "Śladami komunistycznej Warszawy". Dziękuję bardzo i do zobaczenia następnym razem! Pocztówka z Hamburga jako...
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Słodkie podziękowanie od grupy z Niemiec, z Hamburga po wycieczce: „Śladami komunistycznej Warszawy”. Dziękuję bardzo i do zobaczenia następnym razem! Pocztówka z Hamburga jako…
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Słodkie podziękowanie od grupy z Niemiec, z Hamburga po wycieczce: "Śladami komunistycznej Warszawy". Dziękuję bardzo i do zobaczenia następnym razem! ...prezent od grupy:). Warszawa, 23.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Słodkie podziękowanie od grupy z Niemiec, z Hamburga po wycieczce: „Śladami komunistycznej Warszawy”. Dziękuję bardzo i do zobaczenia następnym razem! …prezent od grupy:). Warszawa, 23.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam... Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia "kulki", które barwiły język. Informacja o wystawie. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam… Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia „kulki”, które barwiły język. Informacja o wystawie. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam... Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia "kulki", które barwiły język. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam… Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia „kulki”, które barwiły język. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam... Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia "kulki", które barwiły język. Słodycze. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam… Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia „kulki”, które barwiły język. Słodycze. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam... Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia "kulki", które barwiły język. Na wakacje Fiatem 126p. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Dzisiaj odbyłam sentymentalną podróż do czasów mojego dzieciństwa w Muzeum Życia w PRL https://mzprl.pl/. Pamiętam… Miałam takie kredki z misiem i gumy do żucia „kulki”, które barwiły język. Na wakacje Fiatem 126p. Warszawa, 22.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Polecam escape room "Muzeum": https://roomescape.pl/pokoj-zagadek-muzeum/ na Pradze. Dziękuję za wspólną zabawę i skuteczną pracę zespołową! Warszawa, 02.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Polecam escape room „Muzeum”: https://roomescape.pl/pokoj-zagadek-muzeum/ na Pradze. Dziękuję za wspólną zabawę i skuteczną pracę zespołową! Warszawa, 02.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Monachium na mapie Europy.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Monachium na mapie Europy.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla każdego, dla młodszego i starszego. Taka grupa polsko-niemiecka przyjechała z Niemiec, z Monachium. Widok na Wisłę z tarasu zwanego „Górą Gnojną”, ponieważ od średniowiecza do II połowy XVIII wieku było tutaj wysypisko śmieci. Warszawa, 08.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla każdego, dla młodszego i starszego. Taka grupa polsko-niemiecka przyjechała z Niemiec, z Monachium. Widok na Wisłę z tarasu zwanego „Górą Gnojną”, ponieważ od średniowiecza do II połowy XVIII wieku było tutaj wysypisko śmieci. Warszawa, 08.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla każdego, dla młodszego i starszego. Taka grupa polsko-niemiecka przyjechała z Niemiec, z Monachium. W trakcie pracy: „Archikatedra świętego Jana Chrzciciela to jeden z trzech kościołów koronacyjnych w Polsce”. Warszawa, 08.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla każdego, dla młodszego i starszego. Taka grupa polsko-niemiecka przyjechała z Niemiec, z Monachium. W trakcie pracy: „Archikatedra świętego Jana Chrzciciela to jeden z trzech kościołów koronacyjnych w Polsce”. Warszawa, 08.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przypomnienie o godzinie W (W jak Walka i Wolność) na moim osiedlowym przystanku tramwajowym na Woli. Pamiętamy! Warszawa, 01.08.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przypomnienie o godzinie W (W jak Walka i Wolność) na moim osiedlowym przystanku tramwajowym na Woli. Pamiętamy! Warszawa, 01.08.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Zieleń miejska w Warszawie jest gotowa do uczczenia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na tle flagi Polski jest znak Polski Walczącej (Kotwica), znak oporu przeciwko terrorowi niemieckiemu w Polsce w czasie II wojny światowej i jednocześnie znak nadziei. Warszawa, 31.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Zieleń miejska w Warszawie jest gotowa do uczczenia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na tle flagi Polski jest znak Polski Walczącej (Kotwica), znak oporu przeciwko terrorowi niemieckiemu w Polsce w czasie II wojny światowej i jednocześnie znak nadziei. Warszawa, 31.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Najlepszy czas to czas spędzony z rodziną:). Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Najlepszy czas to czas spędzony z rodziną:). Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Bałkański kelner. Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Bałkański kelner. Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Bałkański krajobraz. Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Bałkański krajobraz. Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Munja zaprasza! Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Polecam restaurację bałkańską Munja (blisko centrum), szczególne moim turystom z Bałkanów. Munja zaprasza! Warszawa, 25.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Patriotyczne wprowadzenie: prezentacja herbów Polski i Warszawy na tle pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Patriotyczne wprowadzenie: prezentacja herbów Polski i Warszawy na tle pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Łazienki Królewskie - letnia rezydencja ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (II połowa XVIII wieku). W tle Amfiteatr zbudowany jako antyczna ruina i wzorowany na teatrze w Herkulanum. W dalszym tle Pałac na Wyspie. Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Łazienki Królewskie – letnia rezydencja ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (II połowa XVIII wieku). W tle Amfiteatr zbudowany jako antyczna ruina i wzorowany na teatrze w Herkulanum. W dalszym tle Pałac na Wyspie. Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Łazienki Królewskie - letnia rezydencja ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (II połowa XVIII wieku). Czekolada z Wedla (najstarsza w Polsce fabryka czekolady) najlepszym prezentem z Warszawy! Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Łazienki Królewskie – letnia rezydencja ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (II połowa XVIII wieku). Czekolada z Wedla (najstarsza w Polsce fabryka czekolady) najlepszym prezentem z Warszawy! Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Pożegnalna kolacja. Polska kuchnia tradycyjna serwowana w polskiej ceramice ludowej. Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Urocza turystka z Filipin zwiedza Warszawę w towarzystwie dwóch uroczych mieszkanek Warszawy:). Pożegnalna kolacja. Polska kuchnia tradycyjna serwowana w polskiej ceramice ludowej. Warszawa, 23.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Spotkanie organizacyjne i szkolenie dla przewodników warszawskich na malowniczym dziedzińcu Muzeum Warszawy (21 gabinetów tematycznych i 7352 prezentowanych przedmiotów). Zapraszam do odwiedzenia tego muzeum ze mną w roli przewodnika:). Warszawa, 15.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Spotkanie organizacyjne i szkolenie dla przewodników warszawskich na malowniczym dziedzińcu Muzeum Warszawy (21 gabinetów tematycznych i 7352 prezentowanych przedmiotów). Zapraszam do odwiedzenia tego muzeum ze mną w roli przewodnika:). Warszawa, 15.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Spotkanie organizacyjne i szkolenie dla przewodników warszawskich na malowniczym dziedzińcu Muzeum Warszawy (21 gabinetów tematycznych i 7352 prezentowanych przedmiotów). Zapraszam do odwiedzenia tego muzeum ze mną w roli przewodnika:). Informacja o maszkaronach znajdujących się na dziedzińcu Muzeum Warszawy. Warszawa, 15.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Spotkanie organizacyjne i szkolenie dla przewodników warszawskich na malowniczym dziedzińcu Muzeum Warszawy (21 gabinetów tematycznych i 7352 prezentowanych przedmiotów). Zapraszam do odwiedzenia tego muzeum ze mną w roli przewodnika:). Informacja o maszkaronach znajdujących się na dziedzińcu Muzeum Warszawy. Warszawa, 15.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Spotkanie organizacyjne i szkolenie dla przewodników warszawskich na malowniczym dziedzińcu Muzeum Warszawy (21 gabinetów tematycznych i 7352 prezentowanych przedmiotów). Zapraszam do odwiedzenia tego muzeum ze mną w roli przewodnika:). Maszkarony na dziedzińcu Muzeum Warszawy. Warszawa, 15.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Spotkanie organizacyjne i szkolenie dla przewodników warszawskich na malowniczym dziedzińcu Muzeum Warszawy (21 gabinetów tematycznych i 7352 prezentowanych przedmiotów). Zapraszam do odwiedzenia tego muzeum ze mną w roli przewodnika:). Maszkarony na dziedzińcu Muzeum Warszawy. Warszawa, 15.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi międzynarodowi goście odbyli wizytę studyjną po Polsce na zaproszenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Wzięli też udział w Procesie Berlińskim, który w tym roku odbył się w Poznaniu. Ostatni dzień i wszyscy jesteśmy szczęśliwi jedząc pyszne pierogi (nasze „dobro narodowe”) w restauracji Pyza Warszawska w pobliżu Starego Miasta:). Warszawa, 13.07.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi międzynarodowi goście odbyli wizytę studyjną po Polsce na zaproszenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Wzięli też udział w Procesie Berlińskim, który w tym roku odbył się w Poznaniu. Ostatni dzień i wszyscy jesteśmy szczęśliwi jedząc pyszne pierogi (nasze „dobro narodowe”) w restauracji Pyza Warszawska w pobliżu Starego Miasta:). Warszawa, 13.07.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Co przynosi szczęście i spełnia marzenia? To zadanie XVII-wiecznego cudownego dzwonu na Starym Mieście (ulica Kanonia) w Warszawie. Zasada: okrąż dzwon 3 razy zgodnie z ruchem wskazówek zegara trzymając prawą dłoń na jego koronie. Czy może być większe szczęście niż wizyta super kuzyna z synem? Warszawa, 25.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Co przynosi szczęście i spełnia marzenia? To zadanie XVII-wiecznego cudownego dzwonu na Starym Mieście (ulica Kanonia) w Warszawie. Zasada: okrąż dzwon 3 razy zgodnie z ruchem wskazówek zegara trzymając prawą dłoń na jego koronie. Czy może być większe szczęście niż wizyta super kuzyna z synem? Warszawa, 25.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Kair na mapie Afryki.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Kair na mapie Afryki.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Egiptu z Kairu przyjechali do Polski na zaproszenie firmy LUG Light Factory z Zielonej Góry. Warszawa była ich pierwszym miastem i oczywiście byli oczarowani:). Jesteśmy przed Pałacem na Wyspie w Łazienkach Królewskich - letniej rezydencji ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (II połowa XVIII wieku). Warszawa, 16.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Egiptu z Kairu przyjechali do Polski na zaproszenie firmy LUG Light Factory z Zielonej Góry. Warszawa była ich pierwszym miastem i oczywiście byli oczarowani:). Jesteśmy przed Pałacem na Wyspie w Łazienkach Królewskich – letniej rezydencji ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (II połowa XVIII wieku). Warszawa, 16.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Sarajewo na mapie Europy.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Sarajewo na mapie Europy.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Z Barbakanem w tle. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Z Barbakanem w tle. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Na Rynku Starego Miasta z pomnikiem Syrenki w tle. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Na Rynku Starego Miasta z pomnikiem Syrenki w tle. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Odpoczęlismy trochę od upału w Zamku Królewskim. W Sali Tronowej. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Odpoczęlismy trochę od upału w Zamku Królewskim. W Sali Tronowej. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Odpoczęlismy trochę od upału w Zamku Królewskim. W Gabinecie Króla. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Odpoczęlismy trochę od upału w Zamku Królewskim. W Gabinecie Króla. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Odpoczęlismy trochę od upału w Zamku Królewskim. W Pokoju Audiencjonalnym Starym. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi goście z Bośni i Hercegowiny z Sarajewa przyjechali do Warszawy na Międzynarodowe Sympozjum Sercowo-Naczyniowe: “Choroby serca i naczyń: teraźniejszość i przyszłość”. Było wtedy bardzo upalnie i bardzo miło. Odpoczęlismy trochę od upału w Zamku Królewskim. W Pokoju Audiencjonalnym Starym. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "Szkoła przetrwania" w upale z moimi uroczymi turystkami ze Szwajcarii. Chronimy się w cieniu w Ogrodzie Saskim przed "afrykańskim" słońcem. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „Szkoła przetrwania” w upale z moimi uroczymi turystkami ze Szwajcarii. Chronimy się w cieniu w Ogrodzie Saskim przed „afrykańskim” słońcem. Warszawa, 13.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Młodzi międzynarodowi wolontariusze z Syrenką w tle, którzy w ramach organizacji Habitat for Humanity tydzień będą pracować w Polsce. Zwiedzanie Warszawy przed wyjazdem na budowę. Warszawa, 02.06.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Młodzi międzynarodowi wolontariusze z Syrenką w tle, którzy w ramach organizacji Habitat for Humanity tydzień będą pracować w Polsce. Zwiedzanie Warszawy przed wyjazdem na budowę. Warszawa, 02.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Brisbane na mapie Australii.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Brisbane na mapie Australii.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Z moimi uroczymi turystami z Brisbane (Australia) przy domu urodzenia Marii Skłodowskiej-Curie, w którym jest muzeum poświęcone jej życiu i pracy. Warszawa, 03.05.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Z moimi uroczymi turystami z Brisbane (Australia) przy domu urodzenia Marii Skłodowskiej-Curie, w którym jest muzeum poświęcone jej życiu i pracy. Warszawa, 03.05.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Niedzielne popołudnie w miłym towarzystwie Państwa Przynarowskich. Widok na Wisłę z tarasu kawiarni w Zamku Królewskim w Warszawie. Zapraszam ponownie! Warszawa, 12.05.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Niedzielne popołudnie w miłym towarzystwie Państwa Przynarowskich. Widok na Wisłę z tarasu kawiarni w Zamku Królewskim w Warszawie. Zapraszam ponownie! Warszawa, 12.05.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Szybki spacer po Starówce z uczestnikami międzynarodowej konferencji psychoterapeutycznej EGATIN Study Days 2019 zorganizowanej przez Uniwersytet Warszawski i Instytut Analizy Grupowej "Rasztów". Jesteśmy w bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Nad wejściem afirmacja wiedzy, otwarta księga z napisem "hinc omnia" - "stąd wszystko". Warszawa, 27.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Szybki spacer po Starówce z uczestnikami międzynarodowej konferencji psychoterapeutycznej EGATIN Study Days 2019 zorganizowanej przez Uniwersytet Warszawski i Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”. Jesteśmy w bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Nad wejściem afirmacja wiedzy, otwarta księga z napisem „hinc omnia” – „stąd wszystko”. Warszawa, 27.04.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. W bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Kolumny z pomnikami wybitnych polskich filozofów: Kazimierza Twardowskiego, Jana Łukasiewicza, Alfreda Tarskiego i Stanisława Leśniewskiego. Warszawa, 27.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. W bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Kolumny z pomnikami wybitnych polskich filozofów: Kazimierza Twardowskiego, Jana Łukasiewicza, Alfreda Tarskiego i Stanisława Leśniewskiego. Warszawa, 27.04.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. W bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Tron papieski papieża Jana Pawła II, który 11.06.1999 poświęcił nowo wybudowany budynek biblioteki i spotkał się tutaj z przedstawicielami świata nauki. Warszawa, 27.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. W bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Tron papieski papieża Jana Pawła II, który 11.06.1999 poświęcił nowo wybudowany budynek biblioteki i spotkał się tutaj z przedstawicielami świata nauki. Warszawa, 27.04.2019.

WIELKANOC 2019
Życzę wszystkim moim Turystom, Przyjaciołom i Znajomym Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Święconka. Wielkanoc 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Święconka. Wielkanoc 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Stacja XIV - Pan Jezus do grobu złożony. Kościół Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie. Wielkanoc 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Stacja XIV – Pan Jezus do grobu złożony. Kościół Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie. Wielkanoc 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Rembrandt - "Zmartwychwstanie". Oryginał jest prezentowany w Starej Pinakotece w Monachium w Niemczech. W Polsce mamy 3 niekwestionowane obrazy Rembrandta. Źródło: https://www.wikiart.org.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Rembrandt – „Zmartwychwstanie”. Oryginał jest prezentowany w Starej Pinakotece w Monachium w Niemczech. W Polsce mamy 3 niekwestionowane obrazy Rembrandta. Źródło: https://www.wikiart.org.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Leśna ścieżka rowerowa wzdłuż Wisły. Wszystkim moim turystom mówię o tym niezwykłym miejscu. Panorama miasta. Warszawa, 07.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Leśna ścieżka rowerowa wzdłuż Wisły. Wszystkim moim turystom mówię o tym niezwykłym miejscu. Panorama miasta. Warszawa, 07.04.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Leśna ścieżka rowerowa wzdłuż Wisły. Wszystkim moim turystom mówię o tym niezwykłym miejscu. Natura w centrum europejskiej stolicy. Warszawa, 07.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Leśna ścieżka rowerowa wzdłuż Wisły. Wszystkim moim turystom mówię o tym niezwykłym miejscu. Natura w centrum europejskiej stolicy. Warszawa, 07.04.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem" Rembrandta w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Warszawa, 04.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” Rembrandta w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Warszawa, 04.04.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem" Rembrandta w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Informacja o obrazie. Warszawa, 04.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” Rembrandta w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Informacja o obrazie. Warszawa, 04.04.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem" Rembrandta w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Wykład "Ikonografia i teologia". Warszawa, 04.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” Rembrandta w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Wykład „Ikonografia i teologia”. Warszawa, 04.04.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa „Śladami Jezusa” przy Świątyni Opatrzności Bożej. Głosem lektora Piotra Fronczewskiego wystawę reklamują twórcy. Warszawa, 29.03-09.06.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa "Śladami Jezusa" przy Świątyni Opatrzności Bożej. Z plakatem reklamowym w tle. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa „Śladami Jezusa” przy Świątyni Opatrzności Bożej. Z plakatem reklamowym w tle. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa "Śladami Jezusa" przy Świątyni Opatrzności Bożej. Namiot z wystawą. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa „Śladami Jezusa” przy Świątyni Opatrzności Bożej. Namiot z wystawą. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa "Śladami Jezusa" przy Świątyni Opatrzności Bożej. Plan wystawy. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa „Śladami Jezusa” przy Świątyni Opatrzności Bożej. Plan wystawy. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa "Śladami Jezusa" przy Świątyni Opatrzności Bożej. Witaj! Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa „Śladami Jezusa” przy Świątyni Opatrzności Bożej. Witaj! Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa "Śladami Jezusa" przy Świątyni Opatrzności Bożej. Z Golgotą w tle. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Multimedialna wystawa czasowa „Śladami Jezusa” przy Świątyni Opatrzności Bożej. Z Golgotą w tle. Warszawa, kwiecień 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Wiosenne zwiedzanie Warszawy z grupą z Austrii. Jesteśmy przy Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Piłsudskiego. Warszawa, marzec 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Wiosenne zwiedzanie Warszawy z grupą z Austrii. Jesteśmy przy Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Piłsudskiego. Warszawa, marzec 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Wiosenne zwiedzanie Warszawy z grupą z Austrii. Część Kolumny Zygmunta, część Zamku Królewskiego, ale grupa w komplecie na zdjęciu:). Warszawa, marzec 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Wiosenne zwiedzanie Warszawy z grupą z Austrii. Część Kolumny Zygmunta, część Zamku Królewskiego, ale grupa w komplecie na zdjęciu:). Warszawa, marzec 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Trochę relaksu i trochę wysiłku umysłowego w Tłusty Czwartek w Domu Spotkań z Historią (ul. Karowa 20). Warszawa, 28.02.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Trochę relaksu i trochę wysiłku umysłowego w Tłusty Czwartek w Domu Spotkań z Historią (ul. Karowa 20). Warszawa, 28.02.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Oprowadzam po wystawie zdjęć Henry'ego N. Cobba "1947 Barwy Ruin" w Domu Spotkań z Historią (ul. Karowa 20). Warszawa, grudzień 2012.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Oprowadzam po wystawie zdjęć Henry’ego N. Cobba „1947 Barwy Ruin” w Domu Spotkań z Historią (ul. Karowa 20). Warszawa, grudzień 2012.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Oprowadzam po wystawie zdjęć Henry'ego N. Cobba "1947 Barwy Ruin" w Domu Spotkań z Historią (ul. Karowa 20). Nie pamiętam, co nas tak rozbawiło:). Warszawa, grudzień 2012.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Oprowadzam po wystawie zdjęć Henry’ego N. Cobba „1947 Barwy Ruin” w Domu Spotkań z Historią (ul. Karowa 20). Nie pamiętam, co nas tak rozbawiło:). Warszawa, grudzień 2012.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Rodzinno-urodzinowa wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. W każdą niedzielę wstęp bezpłatny! W kolejce z bezpłatnymi wejściówkami:). Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Rodzinno-urodzinowa wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. W każdą niedzielę wstęp bezpłatny! W kolejce z bezpłatnymi wejściówkami:). Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Rodzinno-urodzinowa wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. W każdą niedzielę wstęp bezpłatny! Przed wejściem do Muzeum Powstania Warszawskiego słowa Jana Stanisława Jankowskiego Delegata Rządu na Kraj: "Chcieliśmy być wolni i wolność sobie zawdzięczać". Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Rodzinno-urodzinowa wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. W każdą niedzielę wstęp bezpłatny! Przed wejściem do Muzeum Powstania Warszawskiego słowa Jana Stanisława Jankowskiego Delegata Rządu na Kraj: „Chcieliśmy być wolni i wolność sobie zawdzięczać”. Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Rodzinno-urodzinowa wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. W każdą niedzielę wstęp bezpłatny! Na wieży widokowej znak Polski Walczącej (Kotwica), znak oporu przeciwko terrorowi niemieckiemu w Polsce w czasie II wojny światowej i jednocześnie znak nadziei. Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Rodzinno-urodzinowa wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. W każdą niedzielę wstęp bezpłatny! Na wieży widokowej znak Polski Walczącej (Kotwica), znak oporu przeciwko terrorowi niemieckiemu w Polsce w czasie II wojny światowej i jednocześnie znak nadziei. Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Sama dałam zakuć się w kajdany (nie takie ciężkie jak się spodziewałam) w Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, dawnym więzieniu, części Cytadeli Warszawskiej, fortecy wybudowanej z rozkazu cara Mikołaja I po upadku Powstania Listopadowego w celu kontrolowania miasta i zastraszenia jego mieszkańców. Warto zobaczyć to muzeum po remoncie. Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Sama dałam zakuć się w kajdany (nie takie ciężkie jak się spodziewałam) w Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, dawnym więzieniu, części Cytadeli Warszawskiej, fortecy wybudowanej z rozkazu cara Mikołaja I po upadku Powstania Listopadowego w celu kontrolowania miasta i zastraszenia jego mieszkańców. Warto zobaczyć to muzeum po remoncie. Warszawa, luty 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Zapraszam na wycieczkę do Warszawy zimą!
Kuzyn Jankowskich z Anglii o imieniu Rysio odwiedza Warszawę. Rolę Rysia zagrał Marc Gowlland, ówczesny pracownik Ambasady Brytyjskiej w Warszawie.
Zdjęcie poniżej: to samo miejsce, ta sama pora roku, też turyści z Anglii, ale 50 lat później i z innym przewodnikiem:).
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi turyści z Anglii z firmy Unilever w bajkowej scenerii Łazienek Królewskich przy pomniku Fryderyka Chopina. Chopin siedzi pod wierzbą płaczącą. Gałęzie drzewa wyglądają jakby dotykały jego głowy i przypominają palce pianisty. Chopin czerpie inspirację z polskiej ziemi, której symbolem jest drzewo. Przechodząc przez jego głowę i palce inspiracja zamieniana jest na cudowną muzykę z polskim sercem. Warszawa, styczeń 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi turyści z Anglii z firmy Unilever w bajkowej scenerii Łazienek Królewskich przy pomniku Fryderyka Chopina. Chopin siedzi pod wierzbą płaczącą. Gałęzie drzewa wyglądają jakby dotykały jego głowy i przypominają palce pianisty. Chopin czerpie inspirację z polskiej ziemi, której symbolem jest drzewo. Przechodząc przez jego głowę i palce inspiracja zamieniana jest na cudowną muzykę z polskim sercem. Warszawa, styczeń 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja jazda figurowa na lodzie w rytmie energetycznej muzyki tanecznej. Lodowisko przy Pałac Kultury i Nauki, wstęp wolny, czynne codziennie w godzinach 10:00 - 21:00, przerwa techniczna co 3 godziny. Polecam i zapraszam! Warszawa, styczeń 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja jazda figurowa na lodzie w rytmie energetycznej muzyki tanecznej. Lodowisko przy Pałac Kultury i Nauki, wstęp wolny, czynne codziennie w godzinach 10:00 – 21:00, przerwa techniczna co 3 godziny. Polecam i zapraszam! Warszawa, styczeń 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Podróż bożonarodzeniowym metrem podtrzymuje mój nastrój świąteczny:). Warszawa, styczeń 2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Podróż bożonarodzeniowym metrem podtrzymuje mój nastrój świąteczny:). Warszawa, styczeń 2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę". Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Jesteśmy dobrze przygotowane:). Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę”. Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Jesteśmy dobrze przygotowane:). Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę". Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Król z Europy. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę”. Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Król z Europy. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę". Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Król z Azji. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę”. Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Król z Azji. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę". Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Król z Afryki. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę”. Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Król z Afryki. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę". Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Jeden z darów dla Dzieciątka Jezus - skrzynia ze złotem. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę”. Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Jeden z darów dla Dzieciątka Jezus – skrzynia ze złotem. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. "I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę". Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Pastuszkowie ze swoją trzodą. Warszawa, 06.01.2019.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę”. Ewangelia św. Mateusza (2,11). Orszak Trzech Króli w mrozie i w słońcu. Pastuszkowie ze swoją trzodą. Warszawa, 06.01.2019.

BOŻE NARODZENIE 2018
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Życzę wszystkim moim Turystom, Przyjaciołom i Znajomym Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja jodła kaukasa:).
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja jodła kaukasa:).
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Rembrandt - "Pokłon pasterzy". Oryginał jest w Starej Pinakotece w Monachium. W Polsce mamy trzy obrazy Rembrandta. Źródło: https://pl.wikipedia.org/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Rembrandt – „Pokłon pasterzy”. Oryginał jest w Starej Pinakotece w Monachium. W Polsce mamy trzy obrazy Rembrandta. Źródło: https://pl.wikipedia.org/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. El Greco - "Boże Narodzenie". Oryginał jest w kościele w Hiszpanii (Hospital - Santuario de Nuestra Señora de la Caridad, Illescas, Toledo). W Polsce mamy jeden obraz El Greco. Źródło: https://pl.wikipedia.org/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. El Greco – „Boże Narodzenie”. Oryginał jest w kościele w Hiszpanii (Hospital – Santuario de Nuestra Señora de la Caridad, Illescas, Toledo). W Polsce mamy jeden obraz El Greco. Źródło: https://pl.wikipedia.org/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Miłość jest wśród nas. Żywa szopka bożonarodzeniowa w moim mieście rodzinnym. Bełchatów, grudzień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Miłość jest wśród nas. Żywa szopka bożonarodzeniowa w moim mieście rodzinnym. Bełchatów, grudzień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 14 grudnia 1575 roku Stefan Batory został ogłoszony królem Polski (wtedy Rzeczpospolita Obojga Narodów). Czy ktoś wie, jaki jest związek tego króla ze znakiem Alfa Romeo? Źródło: https://en.wikipedia.org/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 14 grudnia 1575 roku Stefan Batory został ogłoszony królem Polski (wtedy Rzeczpospolita Obojga Narodów). Czy ktoś wie, jaki jest związek tego króla ze znakiem Alfa Romeo? Źródło: https://en.wikipedia.org/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Co Super Dziewczyny z Niemiec z Villingen-Schwenningen świętowały w Warszawie? Warszawa, listopad 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Co Super Dziewczyny z Niemiec z Villingen-Schwenningen świętowały w Warszawie? Warszawa, listopad 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Lód na Łazienkowskim stawie? Tak było 30 listopada 2018 roku - zimno, ale słonecznie i bardzo intensywnie. Moja turystka z firmy PUMA do Warszawy przyleciała z Filipin, gdzie w tym czasie było 28 °C. W tle Pałac na Wyspie - letnia rezydencja ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (XVIII w.). Warszawa, listopad 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Lód na Łazienkowskim stawie? Tak było 30 listopada 2018 roku – zimno, ale słonecznie i bardzo intensywnie. Moja turystka z firmy PUMA do Warszawy przyleciała z Filipin, gdzie w tym czasie było 28 °C. W tle Pałac na Wyspie – letnia rezydencja ostatniego elekcyjnego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego (XVIII w.). Warszawa, listopad 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Lód na Łazienkowskim stawie? Tak było 30 listopada 2018 roku - zimno, ale słonecznie i bardzo intensywnie. Moja turystka z firmy PUMA do Warszawy przyleciała z Filipin, gdzie w tym czasie było 28 °C. Na koniec zdjęcie z naszym niezawodnym kierowcą:). Warszawa, listopad 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Lód na Łazienkowskim stawie? Tak było 30 listopada 2018 roku – zimno, ale słonecznie i bardzo intensywnie. Moja turystka z firmy PUMA do Warszawy przyleciała z Filipin, gdzie w tym czasie było 28 °C. Na koniec zdjęcie z naszym niezawodnym kierowcą:). Warszawa, listopad 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Odkrycie archeologiczne przy budowie stacji metra Płocka. To przy moim bloku:).
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarnia Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty! Można kupić tam lokalne i zdrowe produkty: bez cukru i glutenu.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarnia Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty! Można kupić tam lokalne i zdrowe produkty: bez cukru i glutenu.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pyszny obiad w przytulnej klubokawiarni Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty! Krem z dyni idealny na mroźny dzień:).
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pyszny obiad w przytulnej klubokawiarni Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty! Krem z dyni idealny na mroźny dzień:).
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarna Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty!
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarna Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty!
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarnia Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty!
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarnia Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty!
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarnia (też dla dzieci:)) Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty!
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przytulna klubokawiarnia (też dla dzieci:)) Café PoWoli (Warszawa, ul. Smocza 3). Jest to miejsce z duszą i wartościami społecznymi, które daje pracę niepełnosprawnym. Warto wspierać takie projekty!
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Polska wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018! . Brawa dla 13-stoletniej Roksany Węgiel! Twój styl i Twoja piosenka „Anyone I Want To Be” są energetyczne i baśniowe – przypominają mi Björk. Wszystkiego dobrego!
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świat czyta…po polsku! pierwszą depeszę dyplomatyczną odrodzonej Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Międzynarodowi żołnierze składają życzenia Polsce z okazji 100. rocznicy niepodległości.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Złóż życzenia Polsce z okazji 100 lat niepodległości! Dnia 11 listopada 1918 roku po 123 latach zaborów Polska powróciła na mapę świata. Rzeczywiście otrzymaliśmy życzenia z całego świata! Dziękujemy! Warszawa, Przystanek Historia, listopad 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Złóż życzenia Polsce z okazji 100 lat niepodległości! Dnia 11 listopada 1918 roku po 123 latach zaborów Polska powróciła na mapę świata. Rzeczywiście otrzymaliśmy życzenia z całego świata! Dziękujemy! Warszawa, Przystanek Historia, listopad 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pałac Wesslów w czasach Fryderyka Chopina i dzisiaj (Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 25). Wtedy był tu urząd pocztowy. Dyliżans pocztowy do Wiednia odjeżdżał stąd codziennie po południu. Dnia 2 listopada 1830 roku był w nim Fryderyk Chopin. Źródło: http://en.chopin.warsawtour.pl/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pałac Wesslów w czasach Fryderyka Chopina i dzisiaj (Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 25). Wtedy był tu urząd pocztowy. Dyliżans pocztowy do Wiednia odjeżdżał stąd codziennie po południu. Dnia 2 listopada 1830 roku był w nim Fryderyk Chopin. Źródło: http://en.chopin.warsawtour.pl/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Tablica pamiątkowa w miejscu, gdzie profesor Józef Elsner i przyjaciele pożegnali Fryderyka Chopina (Warszawa, ul. Połczyńska 56, aktualnie obiekt należy do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina). Na granicy miasta dyliżans pocztowy zatrzymał się nagle przy tzw. Żółtej Karczmie, gdzie znajdowały się stajnie i stacja poczty. Chopin zdumiony wyjrzał przez okno i usłyszał pieśń "Zrodzony w polskiej krainie, niech twój talent wszędzie płynie". Niespodzianka się udała! To było wzruszające przeżycie dla wszystkich. Źródło: https://szkola.bednarska.art.pl/koncertowe-centrum-edukacji-muzycznej/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Tablica pamiątkowa w miejscu, gdzie profesor Józef Elsner i przyjaciele pożegnali Fryderyka Chopina (Warszawa, ul. Połczyńska 56, aktualnie obiekt należy do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina). Na granicy miasta dyliżans pocztowy zatrzymał się nagle przy tzw. Żółtej Karczmie, gdzie znajdowały się stajnie i stacja poczty. Chopin zdumiony wyjrzał przez okno i usłyszał pieśń „Zrodzony w polskiej krainie, niech twój talent wszędzie płynie”. Niespodzianka się udała! To było wzruszające przeżycie dla wszystkich. Źródło: https://szkola.bednarska.art.pl/koncertowe-centrum-edukacji-muzycznej/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Świetny pomysł, żeby połączyć wyjazd służbowy ze zwiedzaniem miasta! Goście z Egiptu z firmy ALPA i ich pierwsze "turystyczne" pytanie: "Jesteś z Polski, tak? To dlaczego jesteś tak ciepło ubrana?". Oprócz ciepłego ubrania miałam jeszcze kubek termiczny:). Jesteśmy przy pomniku Powstania Warszawskiego. Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Świetny pomysł, żeby połączyć wyjazd służbowy ze zwiedzaniem miasta! Goście z Egiptu z firmy ALPA i ich pierwsze „turystyczne” pytanie: „Jesteś z Polski, tak? To dlaczego jesteś tak ciepło ubrana?”. Oprócz ciepłego ubrania miałam jeszcze kubek termiczny:). Jesteśmy przy pomniku Powstania Warszawskiego. Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Z grupą szkolną na cmentarzu Powązki Wojskowe przy grobie Jana Brzechwy. Recytujemy "Na straganie". Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Z grupą szkolną na cmentarzu Powązki Wojskowe przy grobie Jana Brzechwy. Recytujemy „Na straganie”. Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi turyści z Niemiec (Stuttgart). Aktorzy uliczni? Tancerze? Pidżama party?...Nie, to wieczór kawalerski. Zaczynamy! Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi turyści z Niemiec (Stuttgart). Aktorzy uliczni? Tancerze? Pidżama party?…Nie, to wieczór kawalerski. Zaczynamy! Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moi turyści z Niemiec (Stuttgart). Aktorzy uliczni? Tancerze? Piżama party?...Nie, to wieczór kawalerski. Pierwszy przystanek i zdjęcie grupowe:). Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moi turyści z Niemiec (Stuttgart). Aktorzy uliczni? Tancerze? Piżama party?…Nie, to wieczór kawalerski. Pierwszy przystanek i zdjęcie grupowe:). Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Koncert Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniający 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Koncert Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniający 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Program koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Program koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Fragment z listów Mozarta. Informacja z programu koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Fragment z listów Mozarta. Informacja z programu koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Definicja requiem. Informacja z programu koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Definicja requiem. Informacja z programu koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Fragment requiem. Informacja z programu koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Fragment requiem. Informacja z programu koncertu Requiem Mozarta w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście upamiętniającego 169. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Warszawa, 17.10.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Szary Dom Sióstr Urszulanek (Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego) przy ulicy Wiślnej 2 w Warszawie. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Szary Dom Sióstr Urszulanek (Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego) przy ulicy Wiślnej 2 w Warszawie. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Tablica na Szarym Domu Sióstr Urszulanek w Warszawie poświęcona pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II, który odwiedził ten dom w czasie swojej pielgrzymki do Polski w 1999 roku. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Tablica na Szarym Domu Sióstr Urszulanek w Warszawie poświęcona pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II, który odwiedził ten dom w czasie swojej pielgrzymki do Polski w 1999 roku. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pokój Papieski w Szarym Domu Sióstr Urszulanek w Warszawie, w którym zatrzymywał się ksiądz Karol Wojtyła w czasie pobytów w Warszawie w latach 1955-1978. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pokój Papieski w Szarym Domu Sióstr Urszulanek w Warszawie, w którym zatrzymywał się ksiądz Karol Wojtyła w czasie pobytów w Warszawie w latach 1955-1978. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Msza Święta celebrowana przez Ojca Świętego podczas pierwszej pielgrzymki do Polski dnia 02.06.1979 roku na ówczesnym placu Zwycięstwa (obecnie plac Piłsudskiego) w Warszawie zgromadziła tłumy wiernych. Źródło: http://archiwum.rp.pl/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Msza Święta celebrowana przez Ojca Świętego podczas pierwszej pielgrzymki do Polski dnia 02.06.1979 roku na ówczesnym placu Zwycięstwa (obecnie plac Piłsudskiego) w Warszawie zgromadziła tłumy wiernych. Źródło: http://archiwum.rp.pl/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Delegacja rządu składająca kwiaty dnia 16.10.2018 roku (40. rocznica wyboru papieża Jana Pawła II) przy krzyżu na placu Piłsudskiego w Warszawie, który upamiętnia pierwszą Mszę Świętą Ojca Świętego Jana Pawła II w Polsce. Źródło: https://www.deon.pl/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Delegacja rządu składająca kwiaty dnia 16.10.2018 roku (40. rocznica wyboru papieża Jana Pawła II) przy krzyżu na placu Piłsudskiego w Warszawie, który upamiętnia pierwszą Mszę Świętą Ojca Świętego Jana Pawła II w Polsce. Źródło: https://www.deon.pl/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Projekt aktu ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej. Źródło: Archiwum Główne Akt Dawnych https://agad.gov.pl/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Projekt aktu ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej. Źródło: Archiwum Główne Akt Dawnych https://agad.gov.pl/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Potwierdzenie wpisania Archiwum Komisji Edukacji Narodowej na listę dziedzictwa dokumentacyjnego UNESCO – Pamięć Świata. Źródło: Archiwum Główne Akt Dawnych https://agad.gov.pl/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Potwierdzenie wpisania Archiwum Komisji Edukacji Narodowej na listę dziedzictwa dokumentacyjnego UNESCO – Pamięć Świata. Źródło: Archiwum Główne Akt Dawnych https://agad.gov.pl/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Wadlew na mapie Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Wadlew na mapie Polski.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Piękna i bardzo słoneczna złota polska jesień w Łazienkach Królewskich z wycieczką ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Arciszewskiego w Wadlewie. Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Piękna i bardzo słoneczna złota polska jesień w Łazienkach Królewskich z wycieczką ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Arciszewskiego w Wadlewie. Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Odłóż smartfon i żyj! Kampania społeczna w na rzecz bezpieczeństwa na drodze. Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Odłóż smartfon i żyj! Kampania społeczna w na rzecz bezpieczeństwa na drodze. Warszawa, październik 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Legendy Warszawskie. Bazyliszek. Źródło: "Legendy warszawskie" Artur Oppman. Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Kraków 2008.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Legendy Warszawskie. Bazyliszek. Źródło: „Legendy warszawskie” Artur Oppman. Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Kraków 2008.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Legendy Warszawskie. Kaplica Cudownego Pana Jezusa w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Legendy Warszawskie. Kaplica Cudownego Pana Jezusa w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Bełchatów na mapie Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Bełchatów na mapie Polski.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Siatkarska Aleja Gwiazd w Bełchatowie.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Siatkarska Aleja Gwiazd w Bełchatowie.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Libero Paweł Zatorski w Siatkarskiej Alei Gwiazd w Bełchatowie. Trzeba dopisać MŚ 2018-1.:)
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Libero Paweł Zatorski w Siatkarskiej Alei Gwiazd w Bełchatowie. Trzeba dopisać MŚ 2018-1.:)
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pomnik w Parku Skaryszewskim w Warszawie upamiętniający ofiary ataku terrorystycznego na World Trade Center w Nowym Jorku z 11.09.2001 roku.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pomnik w Parku Skaryszewskim w Warszawie upamiętniający ofiary ataku terrorystycznego na World Trade Center w Nowym Jorku z 11.09.2001 roku.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Inauguracyjny koncert symfoniczny 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 - Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki - Opera Narodowa. W czasie przerwy. Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Inauguracyjny koncert symfoniczny 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 – Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki – Opera Narodowa. W czasie przerwy. Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Program 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 - Od Chopina do Paderewskiego”. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Program 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 – Od Chopina do Paderewskiego”. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Program inauguracyjnego koncertu symfonicznego 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 - Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki - Opera Narodowa. Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Program inauguracyjnego koncertu symfonicznego 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 – Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki – Opera Narodowa. Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Inauguracyjny koncert symfoniczny 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 - Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki - Opera Narodowa. Pozujemy na tle historycznego zdjęcia teatru.:) Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Inauguracyjny koncert symfoniczny 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 – Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki – Opera Narodowa. Pozujemy na tle historycznego zdjęcia teatru.:) Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Bilety na inauguracyjny koncert symfoniczny 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 - Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki - Opera Narodowa. Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Bilety na inauguracyjny koncert symfoniczny 14. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa 2018 – Od Chopina do Paderewskiego”. Teatr Wielki – Opera Narodowa. Warszawa, 09.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Uczestnicy konferencji International Symposium on Growth of Nitrides ISGN-7. Główną atrakcją wycieczki po Warszawie był rejs po Wiśle. Przed rejsem odwiedziliśmy oczywiście Syrenkę na Rynku Starego Miasta.:) Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Uczestnicy konferencji International Symposium on Growth of Nitrides ISGN-7. Główną atrakcją wycieczki po Warszawie był rejs po Wiśle. Przed rejsem odwiedziliśmy oczywiście Syrenkę na Rynku Starego Miasta.:) Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Uczestnicy konferencji International Symposium on Growth of Nitrides ISGN-7. Główną atrakcją wycieczki po Warszawie był rejs po Wiśle. Podziwiamy piękno Wisły. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Uczestnicy konferencji International Symposium on Growth of Nitrides ISGN-7. Główną atrakcją wycieczki po Warszawie był rejs po Wiśle. Podziwiamy piękno Wisły. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Artyści z Cypru na wycieczce w Warszawie. Młodzi ludzie, którzy przyjechali zaprezentować swój kraj na VI Międzynarodowym Festiwalu Folkloru w Ożarowie Mazowieckim. Jesteśmy przy fontannie w Ogrodzie Saskim, częściowo w cieniu.:) Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Artyści z Cypru na wycieczce w Warszawie. Młodzi ludzie, którzy przyjechali zaprezentować swój kraj na VI Międzynarodowym Festiwalu Folkloru w Ożarowie Mazowieckim. Jesteśmy przy fontannie w Ogrodzie Saskim, częściowo w cieniu.:) Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Artyści z Cypru na wycieczce w Warszawie. Młodzi ludzie, którzy przyjechali zaprezentować swój kraj na VI Międzynarodowym Festiwalu Folkloru w Ożarowie Mazowieckim. Idziemy na obiad do Pałacu Prymasowskiego. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Artyści z Cypru na wycieczce w Warszawie. Młodzi ludzie, którzy przyjechali zaprezentować swój kraj na VI Międzynarodowym Festiwalu Folkloru w Ożarowie Mazowieckim. Idziemy na obiad do Pałacu Prymasowskiego. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Panteon Mauzoleum Wyklętych Niezłomnych. „Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą”. Ewangelia wg św. Łukasza (19,40). Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Panteon Mauzoleum Wyklętych Niezłomnych. „Jeśli ci umilkną, kamienie wołać będą”. Ewangelia wg św. Łukasza (19,40). Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Grób Janusza Brochwicz-Lewińskiego pseudonim „Gryf”. Na nagrobku cytat z wiersza Juliusza Słowackiego "O Polsko!": "Polsko ty moja, gdy już nieprzytomni będziemy - wspomnij ty o nas! O, wspomnij! Wszak myśmy z twego zrobili nazwiska pacierz, co płacze, i piorun, co błyska". W tle Monument Smoleński. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Grób Janusza Brochwicz-Lewińskiego pseudonim „Gryf”. Na nagrobku cytat z wiersza Juliusza Słowackiego „O Polsko!”: „Polsko ty moja, gdy już nieprzytomni będziemy – wspomnij ty o nas! O, wspomnij! Wszak myśmy z twego zrobili nazwiska pacierz, co płacze, i piorun, co błyska”. W tle Monument Smoleński. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Kwatera żołnierzy Powstania Warszawskiego z batalionu „Parasol”. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Kwatera żołnierzy Powstania Warszawskiego z batalionu „Parasol”. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Kwatera żołnierzy Powstania Warszawskiego z batalionu „Zośka”. Jesteśmy przy grobach Rudego, Alka i Zośki. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Kwatera żołnierzy Powstania Warszawskiego z batalionu „Zośka”. Jesteśmy przy grobach Rudego, Alka i Zośki. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Dolinka Katyńska. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Dolinka Katyńska. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Dolinka Katyńska. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Dolinka Katyńska. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Kwatera żołnierzy i ofiar cywilnych Powstania Warszawskiego. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Patriotyczny spacer po cmentarzu Powązki Wojskowe na zamówienie gości z firmy Unilever. Kwatera żołnierzy i ofiar cywilnych Powstania Warszawskiego. Warszawa, sierpień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Gmach Sądu Najwyższego w tle. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Gmach Sądu Najwyższego w tle. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Przemowa prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Przemowa prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Akcesoria patriotyczne. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta msza święta z asystą wojskową pod przewodnictwem biskupa polowego Wojska Polskiego na placu Krasińskich przy pomniku Powstania Warszawskiego. Akcesoria patriotyczne. Warszawa, 31.07.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Jest takie Miasto…
Godzina 17:00, godzina W jak Walka i Wolność, o tej godzinie 01.08.1944 roku wybuchło się Powstanie Warszawskie, największa zbrojna akcja Armii Krajowej przeciwko niemieckiemu terrorowi w czasie II Wojny Światowej. Każdego roku o godzinie 17:00 Warszawa zatrzymuje się, żeby minutą ciszy i głosem syren uczcić pamięć Powstańców.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Groby Rudego, Alka i Zośki - bohaterów „Kamieni na Szaniec” Aleksandra Kamińskiego i młodych żołnierzy batalionu „Zośka” poległych w Powstaniu Warszawskim. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Groby Rudego, Alka i Zośki – bohaterów „Kamieni na Szaniec” Aleksandra Kamińskiego i młodych żołnierzy batalionu „Zośka” poległych w Powstaniu Warszawskim. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Pamiętamy! Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Pamiętamy! Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Grób Jędrusia Szwajkerta - sanitariusz 11 lat. Najmłodszy powstaniec w kwaterze "Zośki". Jędruś chciał być lekarzem... Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Grób Jędrusia Szwajkerta – sanitariusz 11 lat. Najmłodszy powstaniec w kwaterze „Zośki”. Jędruś chciał być lekarzem… Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Groby żołnierzy powstańczego batalionu "Żywiciel". Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Groby żołnierzy powstańczego batalionu „Żywiciel”. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Groby Powstańców Warszawy 1944. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Groby Powstańców Warszawy 1944. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Pomnik Gloria Victis (Chwała Zwyciężonym). Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Pomnik Gloria Victis (Chwała Zwyciężonym). Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Barbara Wachowicz, w tym roku też była z nami, duchowo.... Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Barbara Wachowicz, w tym roku też była z nami, duchowo…. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Cmentarz Powązki Wojskowe. Co ma wspólnego Fryderyk Chopin z Powstaniem Warszawskim? W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego można usłyszeć muzykę Chopina na cmentarzu Powązki Wojskowe. Chopin też oddaje hołd Powstańcom Warszawskim. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Plac Piłsudskiego. Coroczny projekt: Warszawiacy śpiewają powstańcze piosenki. Moje akcesoria patriotyczne. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Plac Piłsudskiego. Coroczny projekt: Warszawiacy śpiewają powstańcze piosenki. Moje akcesoria patriotyczne. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Plac Piłsudskiego. Coroczny projekt: Warszawiacy śpiewają powstańcze piosenki. Moje akcesoria patriotyczne: flaga Polski ze znakiem Polski Walczącej „Kotwicą”. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Plac Piłsudskiego. Coroczny projekt: Warszawiacy śpiewają powstańcze piosenki. Moje akcesoria patriotyczne: flaga Polski ze znakiem Polski Walczącej „Kotwicą”. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Plac Piłsudskiego. Coroczny projekt: Warszawiacy śpiewają powstańcze piosenki. Moje akcesoria patriotyczne: butelka wody. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Plac Piłsudskiego. Coroczny projekt: Warszawiacy śpiewają powstańcze piosenki. Moje akcesoria patriotyczne: butelka wody. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw – City guide to Warsaw. The 74th anniversary of the Warsaw Uprising. The Piłsudski Square. The annual event: residents of Warsaw are singing insurgent songs. We are singing now “The Song of Warsaw”. Warsaw, 01.08.2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Plac Piłsudskiego. Coroczny projekt: Warszawiacy śpiewają powstańcze piosenki. Teraz śpiewany „Warszawskie Dzieci”. Warszawa, 01.08.2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Legenda o Bazyliszku. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Legenda o Bazyliszku. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Bazyliszek ze świecącym wzrokiem, tak samo jak u pani przewodnik.:) Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Bazyliszek ze świecącym wzrokiem, tak samo jak u pani przewodnik.:) Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Czy jeszcze tu mieszkasz Bazyliszku? Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Czy jeszcze tu mieszkasz Bazyliszku? Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Legenda o Warszawskiej Syrence. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Legenda o Warszawskiej Syrence. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Książę zamieniony w niedźwiedzia. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Książę zamieniony w niedźwiedzia. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. XVII-wieczny cudowny dzwon na Starym Mieście (ulica Kanonia), który przynosi szczęście i spełnia marzenia.:) Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. XVII-wieczny cudowny dzwon na Starym Mieście (ulica Kanonia), który przynosi szczęście i spełnia marzenia.:) Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Znak Polski Walczącej (Kotwica). Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Znak Polski Walczącej (Kotwica). Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Pomnik Małego Powstańca. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Pomnik Małego Powstańca. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Makieta Starego Miasta. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Makieta Starego Miasta. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Jedna z grających ławeczek z muzyką Fryderyka Chopina. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Warszawa dla Dzieci. Jedna z grających ławeczek z muzyką Fryderyka Chopina. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pomnik Tadeusza Kościuszki w Waszyngtonie. Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Statue_of_Tadeusz_Kościuszko_(Washington,_D.C.).
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pomnik Tadeusza Kościuszki w Waszyngtonie. Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Statue_of_Tadeusz_Kościuszko_(Washington,_D.C.).
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pomnik Tadeusza Kościuszki w Milwaukee, USA. Źródło: https://www.facebook.com/Kosciuszko-Milwaukee-Monument-266346236708953/.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pomnik Tadeusza Kościuszki w Milwaukee, USA. Źródło: https://www.facebook.com/Kosciuszko-Milwaukee-Monument-266346236708953/.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Most Kościuszki w Nowym Jorku. Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Kosciuszko_Bridge.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Most Kościuszki w Nowym Jorku. Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Kosciuszko_Bridge.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Musztarda KOSCIUSKO w 3 smakach.:)
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Musztarda KOSCIUSKO w 3 smakach.:)
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Montville na mapie Ameryki Północnej.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Montville na mapie Ameryki Północnej.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przy pomniku Syrenki z moją grupą z Montville, New Jersey, USA. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przy pomniku Syrenki z moją grupą z Montville, New Jersey, USA. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Wizerunek Syrenki z XVI w. Źródło: Archiwum Państwowe m. st. Warszawy.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Wizerunek Syrenki z XVI w. Źródło: Archiwum Państwowe m. st. Warszawy.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Drzwi Bazyliki Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela z zaznaczonymi na czerwono wizerunkami Syrenki.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Drzwi Bazyliki Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela z zaznaczonymi na czerwono wizerunkami Syrenki.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przy pomniku Henryka Sienkiewicza w Łazienkach Królewskich z moją grupą z Montville, New Jersey, USA. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przy pomniku Henryka Sienkiewicza w Łazienkach Królewskich z moją grupą z Montville, New Jersey, USA. Warszawa, lipiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Jakie wrażenie zrobiła na Sienkiewiczu Ameryka?
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Jakie wrażenie zrobiła na Sienkiewiczu Ameryka?
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Król Zygmunt III Waza w szaliku w kolorach Legii Warszawa. W tle Zamek Królewski. Warszawa, czerwiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Król Zygmunt III Waza w szaliku w kolorach Legii Warszawa. W tle Zamek Królewski. Warszawa, czerwiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Król Zygmunt III Waza w szaliku w kolorach Legii Warszawa. Warszawa, czerwiec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Król Zygmunt III Waza w szaliku w kolorach Legii Warszawa. Warszawa, czerwiec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Udało mi się zwiedzić TVP z moją grupą szkolną. Na ściance.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Udało mi się zwiedzić TVP z moją grupą szkolną. Na ściance.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Udało mi się zwiedzić TVP z moją grupą szkolną. Kulfon i Monika w oryginale.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Udało mi się zwiedzić TVP z moją grupą szkolną. Kulfon i Monika w oryginale.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Udało mi się zwiedzić TVP z moją grupą szkolną. Zając Poziomka w oryginale.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Udało mi się zwiedzić TVP z moją grupą szkolną. Zając Poziomka w oryginale.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Racławice na mapie Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Racławice na mapie Polski.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Podział jedzenia.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Podział jedzenia.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jemy bigos z księdzem proboszczem.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jemy bigos z księdzem proboszczem.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Świeże jaja ekologiczne w mojej torbie.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Moja grupa pielgrzymkowa z Racławic z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Świeże jaja ekologiczne w mojej torbie.:) Warszawa, maj 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Zróżnicowana architektura Warszawy. Piękny widok z wieży kościała św. Anny (ulica Krakowskie Przedmieście 68).Warszawa, kwiecień 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Zróżnicowana architektura Warszawy. Piękny widok z wieży kościała św. Anny (ulica Krakowskie Przedmieście 68).Warszawa, kwiecień 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Korbielów na mapie Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Korbielów na mapie Polski.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko, narty i ja.:) Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko, narty i ja.:) Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko i drzewa. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko i drzewa. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko i schronisko na Hali Miziowej. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko i schronisko na Hali Miziowej. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko i chatka. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Góra Pilsko i chatka. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Dom Sióstr Antoninek. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Dom Sióstr Antoninek. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Święty Franciszek ze swoimi "braćmi" i "siostrami". Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Święty Franciszek ze swoimi „braćmi” i „siostrami”. Korbielów, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Góra Kamieńska na mapie Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Góra Kamieńska na mapie Polski.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Na szczycie Góry Kamieńskiej, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Na szczycie Góry Kamieńskiej, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. U podnóża Góry Kamieńskiej. Kamieńsk, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. U podnóża Góry Kamieńskiej. Kamieńsk, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Góra Kamieńska. Usługi. Kamieńsk, marzec 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Góra Kamieńska. Usługi. Kamieńsk, marzec 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Akcja "zawieszona kawa / herbata / kanapka". Bema Café, Wrocław, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Akcja „zawieszona kawa / herbata / kanapka”. Bema Café, Wrocław, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Nie u Tiffany’ego…, ale w Bema Café:). Bema Café, Wrocław, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Nie u Tiffany’ego…, ale w Bema Café:). Bema Café, Wrocław, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. „Straszny Dwór” opera Stanisława Moniuszki w reżyserii Krystyny Jandy w Teatrze Wielkim w Łodzi. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „Straszny Dwór” opera Stanisława Moniuszki w reżyserii Krystyny Jandy w Teatrze Wielkim w Łodzi. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Teatr Wielki w Łodzi. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Teatr Wielki w Łodzi. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Teatr Wielki w Łodzi. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Teatr Wielki w Łodzi. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Teatr Wielki w Łodzi. W czasie przerwy. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Teatr Wielki w Łodzi. W czasie przerwy. Łódź, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Groby Stanisława Moniuszki i rodziców Fryderyka Chopina na cmentarzu Stare Powązki w Warszawie. Warszawa, czerwiec 2012.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Groby Stanisława Moniuszki i rodziców Fryderyka Chopina na cmentarzu Stare Powązki w Warszawie. Warszawa, czerwiec 2012.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Parzno na mapie Polski.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Parzno na mapie Polski.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Krypta Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Krypta Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Grób Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Grób Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Słowa Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Słowa Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Portret Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Portret Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Słowa papieża Jana Pawła II o Słudze Bożej Wandzie Malczewskiej wypowiedziane w Łodzi w trakcie trzeciej pielgrzymki papieża do Polski. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Słowa papieża Jana Pawła II o Słudze Bożej Wandzie Malczewskiej wypowiedziane w Łodzi w trakcie trzeciej pielgrzymki papieża do Polski. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Tablica pamiątkowa z pielgrzymki arcybiskupa łódzkiego Władysława Ziółka do Parzna w 2002 roku. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Tablica pamiątkowa z pielgrzymki arcybiskupa łódzkiego Władysława Ziółka do Parzna w 2002 roku. Parzno, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego wzorowana na rzymskiej bazylice św. Pawła za Murami. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego wzorowana na rzymskiej bazylice św. Pawła za Murami. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Dewiza Towarzystwa Świętego Franciszka Salezego (Salezjanie). Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Dewiza Towarzystwa Świętego Franciszka Salezego (Salezjanie). Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. „Bóg Cię widzi”. Napis na drzwiach w Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. „Bóg Cię widzi”. Napis na drzwiach w Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Przytulna kawiarnia w Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Przytulna kawiarnia w Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Stolik czeka w przytulnej kawiarni w Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Stolik czeka w przytulnej kawiarni w Oratorium św. Jana Bosko przy bazylice Najświętszego Serca Jezusowego. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Bardzo długa kolejka w Tłusty Czwartek do najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni "Zagoździński". Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Bardzo długa kolejka w Tłusty Czwartek do najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni „Zagoździński”. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Pączkowa impreza w Tłusty Czwartek dzięki najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni "Zagoździński". Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Pączkowa impreza w Tłusty Czwartek dzięki najlepszej cukierni w Warszawie, cukierni „Zagoździński”. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Billboard „Kocham Warszawę”. W sercu widoczne Zamek Królewski i Kolumna Zygmunta. Warszawa, styczeń 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Billboard „Kocham Warszawę”. W sercu widoczne Zamek Królewski i Kolumna Zygmunta. Warszawa, styczeń 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Zima w mieście. Łyżwy na Placu Europejskim. W tle warszawski drapacz chmur Warsaw Spire. Warszawa, styczeń 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Zima w mieście. Łyżwy na Placu Europejskim. W tle warszawski drapacz chmur Warsaw Spire. Warszawa, styczeń 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Budowa metra. Widok z mojego okna. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Budowa metra. Widok z mojego okna. Warszawa, luty 2018.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. Gelterkinden na mapie Europy.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. Gelterkinden na mapie Europy.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. W pracy z grupą z parafii Ewangelicko-Reformowanej z Gelterkinden (Szwajcaria). Warszawa, czerwiec 2015.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. W pracy z grupą z parafii Ewangelicko-Reformowanej z Gelterkinden (Szwajcaria). Warszawa, czerwiec 2015.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. W pracy z turystami grupą z parafii Ewangelicko-Reformowanej z Gelterkinden (Szwajcaria). Przerwa na kawę na Trakcie Królewskim. Warszawa, czerwiec 2015.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. W pracy z turystami grupą z parafii Ewangelicko-Reformowanej z Gelterkinden (Szwajcaria). Przerwa na kawę na Trakcie Królewskim. Warszawa, czerwiec 2015.
Step in Warsaw - Przewodnik po Warszawie. W pracy z turystami grupą z parafii Ewangelicko-Reformowanej z Gelterkinden (Szwajcaria) przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Warszawa, czerwiec 2015.
Step in Warsaw – Przewodnik po Warszawie. W pracy z turystami grupą z parafii Ewangelicko-Reformowanej z Gelterkinden (Szwajcaria) przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Warszawa, czerwiec 2015.